Bonn'daki hukuk danışmanlarınız

Tanja Schattenberg
© Mieterbund Bonn/Rhein-Sieg/Ahr e.v.

Tanja Schattenberg
Tahsildar jur.

tanja.schattenberg@mieterbund-bonn.de

Telefonla hukuki danışmanlık:
Pazartesi - Cuma 12:00 - 13:00 arası

Tel: (0228) 94 93 09 -62


Marcus Breitbach

Marcus Breitbach
Kurum içi avukat

marcus.breitbach@mieterbund-bonn.de

Telefonla hukuki danışmanlık:
Pazartesi - Cuma 12:00 - 13:00 arası

Tel: (0228) 94 93 09 -63


Munirae Gharevi

Munirae Gharevi-Kox
Kurum içi avukat

munirae.gharevi@mieterbund-bonn.de

Telefonla hukuki danışmanlık:
Çarşamba 12:00 - 13:00 arası

Tel: (0228) 94 93 09 -64


Jens-Martin Klein

Jens-Martin Klein
Kurum içi avukat

jens-martin.klein@mieterbund-bonn.de

Telefonla hukuki danışmanlık:
Pazartesi - Cuma 12:00 - 13:00 arası

Tel: (0228) 94 93 09 -65


Florian Sandführ
© Mieterbund Bonn

Florian Sandführ
Kurum içi avukat

florian.sandfuehr@mieterbund-bonn.de

Telefonla hukuki danışmanlık:
Pazartesi - Cuma 12:00 - 13:00 arası

Tel: (0228) 94 93 09 -66


Simon Viethen

Simon Viethen
Kurum içi avukat

simon.viethen@mieterbund-bonn.de

Telefonla hukuki danışmanlık:
Pazartesi - Cuma 12:00 - 13:00 arası

Tel: (0228) 94 93 09 -67


Beate Wieloch

Beate M. Wieloch
Kurum içi avukat

beate.wieloch@mieterbund-bonn.de

Telefonla hukuki danışmanlık:
Pazartesi - Cuma 12:00 - 13:00 arası
Tel: (0228) 94 93 09 -68


Kolja Flenz

Kolja Flenz
Kurum içi avukat
kolja.flenz@mieterbund-bonn.de

Telefonla hukuki danışmanlık:
Pazartesi - Cuma 12:00 - 13:00 arası

Tel: (0228) 94 93 09 -69



Siegburg'daki hukuk danışmanlarınız

Jürgen Schönfeldt

Jürgen Schönfeldt
Avukat

Şube Müdürü

juergen.schoenfeldt@mieterbund-bonn.de

Telefonla hukuki danışmanlık:

Pazartesi - Perşembe 12:00 - 13:00

Tel: (02241) 96 98 -172


Sven Näke

Sven Näke
Kurum içi avukat

sven.naeke@mieterbund-bonn.de

Telefonla hukuki danışmanlık:
Pazartesi - Cuma 12:00 - 13:00 arası

Tel: (02241) 96 98 -171